שאיבת דלק שגוי דלק לא נכון למיכל

כיצד להימנע מערבוב דלק שגוי בתחנות דלק?

חלק זה ידון בחשיבות של אי שאיבת דלק לא נכון למיכל הדלק של המכונית.

הצעד הראשון להימנע מכך הוא לדעת לאיזה סוג דלק המכונית שלך צריכה. אם אינך בטוח, פנה לדייל תחנת דלק לסיוע.

בנוסף, קרא תמיד את המשאבה לפני שתתחיל לשאוב גז למיכל המכונית שלך. המשאבה תגיד לך איזה סוג דלק היא שואבת וייתכן שתהיה לו גם הוראות כיצד להשתמש בה. כמו כן, חשוב שתמלאו רק במשאבה פתוחה כאשר אין מכוניות בתור מאחוריכם.

שאיבת דלק לא נכון, דלק לא נכון למיכל: איך להימנע מערבוב דלק לא נכון בתחנות דלק?

נימוס תחנות דלק הוא משהו שרבים מאיתנו לוקחים כמובן מאליו. אבל חשוב מאוד לדעת לפני שאתם מגיעים למשאבה.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לברר איזה סוג דלק זקוק המכונית שלך ולאחר מכן לוודא שהוא נשאב לתוך הטנק של המכונית שלך.

אם אינך יודע איזה סוג דלק זקוק המכונית שלך, הקפד לברר זאת לפני שאתה עולה למשאבה.

הדרך הטובה ביותר למנוע בלבול עם משאבות דלק היא על ידי קריאת הסמלים שלהן וביצוע ההוראות שלהן.

הסמלים במשאבות דלק מסומנים בצבע לזיהוי קל: אדום מייצג בנזין נטול עופרת, כחול מייצג דיזל, סגול מייצג את תערובת אתנול, ירוק מייצג גז טבעי וצהוב מייצג פרופאן (LPG).

הקדמה: מהו דלק שגוי ומדוע זה קורה?

מה זה דלק לא נכון?

דלק שגוי הוא כל סוג דלק שאינו תואם למה שהמנוע דורש. זה יכול לקרות כאשר אנשים ממלאים את המכונית שלהם בדלק הלא נכון, או כאשר תחנת דלק שואבת את סוג הדלק הלא נכון לתוך המיכל שלך.

למה זה קורה?

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים עלולים לשאוב את סוג הדלק הלא נכון למיכל שלהם, כגון: הם לא שמו לב למה שהם עושים, דעתם הוסחה על ידי משהו אחר בטלפון או שהם השתמשו במכונית אחרת ועשו זאת. לא מבין שזה יהיה יקר יותר למלא.

איך אני יכול להימנע מזה?

ישנן כמה דרכים שבהן תוכל להימנע משאיבת סוג דלק לא נכון למיכל שלך:

מהו דלק לא נכון ולמה זה קורה?

– מה זה דלק לא נכון, דלק לא נכון במכונית, דלק לא נכון במכונית.

זה לא נדיר שנהגים מכניסים בטעות את סוג הדלק הלא נכון לרכב שלהם. זה יכול לנבוע מחוסר הבנה של אילו דלקים זמינים בתחנות דלק שונות, או לפעמים יש פשוט סימנים לא ברורים מספיק.

איך למנוע מעצמך לשאוב דלק שגוי בתחנה?

רוב האנשים לא מודעים לעובדה שיש שני סוגים של משאבות דלק בתחנות דלק. זה עם הידית הירוקה מיועד לבנזין נטול עופרת, והשני עם ידית אדומה מיועדת לסולר.
עבור עוד מידע בתחום של שאיבת דלק שגוי דלק לא נכון למיכל עליך לבקר ב- ecar.co.il

הצעד הראשון למנוע מעצמך לשאוב את הדלק הלא נכון בתחנה הוא לדעת איזה סוג דלק אתה צריך. אם אתה נוהג במכונית הדורשת סולר, אז אתה צריך למצוא תחנת דלק עם ידית משאבה אדומה כדי למלא את המיכל שלך.

הרבה אנשים יודעים שזה לא בסדר לשים סולר במכונית בנזין. אבל הם לא יודעים מה ההשלכות. במאמר זה נדון בסוגי הדלקים השונים וכיצד להימנע משאיבת דלק שגוי בתחנה.

הצעד הראשון הוא לגלות איזה סוג רכב יש לך. ישנם שני סוגים של מכוניות: בנזין ודיזל. אם יש לך מכונית מונעת בגז, זה יהיה לך קל כי לעולם אל תזרים סולר לתוך המיכל שלך. אבל אם יש לך מכונית מונעת בדיזל, אז זה נהיה יותר מסובך מכיוון שיש שני סוגים של סולר: רגיל וגופרית נמוכה במיוחד (ULSD). אתה תמיד צריך לשאוב ULSSD לתוך המיכל שלך כי לא רק זה מוריד פליטות, אלא גם עוזר להאריך את חיי המנוע על ידי הפחתת הבלאי של רכיבים קריטיים כגון בוכנות ושסתומים.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מנוף הרמה קטן מחירים

פוסט זה בבלוג מציג ניתוח מעמיק של מחירי מנופי הרמה קטנים. המאמר מכסה בהרחבה גורמים שונים המשפיעים על העלות, סוגים שונים של מנופי הרמה קטנים,

איך אפשר למנוע טרמיטים בבית

 טרמיטים הם אחד מהמזיקים הנפוצים ביותר אשר עלולים לגרום לנזק משמעותי בבית. טרמיטים ניזונים מעץ ומוצרים המבוססים על תאית, ואם הם לא מזוהים בזמן, הם