מתנפחים להשכרה – מתנפחי מים ומתנפחי יבשים

מתנפחים להשכרה

מתנפחי מים וסירות גומי פופולריות במסיבות בחצר האחורית, מסיבות סיום, מסיבות יום הולדת, פיקניקים ארגוניים ועוד. השכרת מתנפחים במגוון גדלים ועיצובים לבחירה.

השכרת מתנפחים יבשים ורטובים

אנו משכירים מתנפחי מים לאירועי חברה ואירועים תחת כיפת השמיים. יש לנו מבחר עצום של מתנפחים להשכרה לאירוע שלך. זכרו שיש לנו גם השכרת מתנפחי מים גם למבוגרים וגם לילדים קטנים ובתי ספר תיכוניים, מתנפחי מים למבוגרים ומתנפחי המים העצמאות שלנו להשכרה.

אם אתם מחפשים להשכרה מגלשת מים מתנפחת למסיבה שלכם, דאגו לאורחים שלכם ליהנות ולהישאר קרירים ביום קיץ חם.

אנו משכירים כל מיני ציוד לאירועים

משחקי קרנבל, פעילויות ספורט, משחקים, הליכות, וכו '. יש לנו מתנפחים בכל הגדלים והסוגים, מתנפחי מים ויש לנו ספורט, קרנבל ומשחקים שהמסיבה שלך תהיה הצלחה גדולה. עם הטירות, המתנפחים להשכרה לאירועים שלנו, יהיה לכם זמן מובטח באירוע הבא שלכם, בין אם זה מתנפחים ליום הולדת, פיקניק, אירוע חברה או כל אירוע מיוחד אחר.

מתנפחים לאירועים ומשחקים מושלמים לירידים, אירועי בית ספר ואירועי כנסיות. אנו שוכרים מתנפחים מרגשים, צבעוניים ומשתלמים שמעלים חיוך לילדים. הרשימה המתנפחת של מפלגת בית ההקפצה מכילה פרטים על הממדים של כל בית הקפצות ברשימה.

חבילת מתנפחים לימי הולדת
חבילת מתנפחים לימי הולדת

במהלך השנים צברנו לקוחות מדהימים בכל הקשור לארגון האירועים שלהם עם השכרת ציוד לאירועים

אם אתה לא מאמין לנו, תסתכל ונראה אם אנחנו חברת השכרת ציוד לאירועים הטובה בישראל. לכל צרכי המסיבה שלכם בDBO -EVENTS. אנו מציעים השכרת מסיבות.

יש לנו את מה שצריך כדי שהיום המיוחד שלך יהיה בלתי נשכח

בין אם מדובר במסיבה קטנה בחצר האחורית, אירוע חברה, קרנבל בבית הספר, טבילת כנסייה או כל סוג אחר של אירועים. צוות אנשי המקצוע המפלגה שלנו מוכשר מאוד לאירועים בכל הגדלים ונסייע להבטיח שהכל יתנהל בצורה חלקה. לא משנה איזה סוג של אירועים אתם מארגנים, המומחים של DBO-EVENTS נמצאים שם בשבילכם מבלי לשבור את הראש היכנסו לאתר https://dbo-events.co.il/ וקבלו מידע נוסף על מתנפחים להשכרה.

בשתי הקומות הראשונות של מגלשת מים זו

ילדים יכולים להחליט בעצמם באיזה גובה הם רוצים להחליק. עלו במעלה הסולם כדי לעצור ברציף הראשון והמשיכו במגלשה בגובה של כ -1 / 2 רגל, שמצליפה ומסתובבת לפני שהיא מתיזה לבריכת המים.

כל יום אנו מתקשרים לאשר את כל פרטי מגלשת המים ונכנסים לכל הפרטים שעלינו לדעת בכדי להפוך את המסיבה הזו לבלתי נשכחת

אנו מגיעים מוקדם כדי לדון בזמני אספקה, להגדיר, לנקות ולחטא את המתנפח. אנו מציעים חומרי ניקוי למתנפח אם ברצונכם להוסיף אותם להשכרה שלכם.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים