מכונות תספורת פיליפס

מכונות המספרה של פיליפס ותכונותיהן

פיליפס היא חברה העוסקת בתעשיית המספרות כבר למעלה מ-100 שנה. הם ידועים כחברה המספקת מוצרים חדשניים ואיכותיים.

פיליפס הציגה מוצרים חדשים רבים בשנים האחרונות, אך אחת התוספות האחרונות שלהם היא ערכת Philips Lumea Prestige IPL להסרת שיער. ניתן להשתמש במוצר זה להסרת שיער מכל חלק בגוף והוא גם יעיל יותר מגילוח או שעווה.

מכונה זו משתמשת בפולסי אור כדי להסיר שיער, מה שאומר שאין כאב והיא הרבה פחות מגרה משיטות אחרות. זה גם לא מחייב אותך להשתמש בכימיקלים או קרמים, אז זה לגמרי לא כואב וקל לשימוש!

Philips Lumea Prest

מייבשי שיער של פיליפס נועדו לספק תהליך ייבוש מהיר ויעיל. החברה מאמינה שהמוצרים שלהם צריכים להיות באיכות הטובה ביותר וצריכים לעבוד עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר.

מכונות חיתוך שיער של פיליפס תוכננו לספק תספורת חלקה ומדויקת. יש להם מחדד מובנה ללהבים כך שהם נשארים חדים לפרקי זמן ארוכים יותר.

מסלסלי שיער של פיליפס מעוצבים בטכנולוגיה קרמית חדשנית עדינה לשיער שלך, אך מספקת תלתל מושלם בכל פעם.

מבוא: היסטוריה קצרה של פיליפס

פיליפס היא חברה רב לאומית הולנדית שנוסדה בשנת 1891 על ידי ג'רארד ואנטון פיליפס. החברה מייצרת מכונות גילוח חשמליות ומוצרים נוספים מאז סוף המאה ה-19.
למידע מורחב אודות מכונות תספורת פיליפס נא להעיף מבט ב- quickbuy.co.il

פיליפס מכונות שיער: חברת פיליפס היא חברה רב לאומית הולנדית שנוסדה בשנת 1891 על ידי ג'רארד ואנטון פיליפס. נוסדו כיצרנית נורות, מאז הם גיוונו את קו המוצרים שלהם לכלול מכונות גילוח, מברשות שיניים, מכונות קפה ועוד.

ההיסטוריה של פיליפס קשורה קשר הדוק להיסטוריה של סכין הגילוח החשמלי. החברה נוסדה בשנת 1891 על ידי ג'רארד פיליפס ואביו פרדריק.

פיליפס החלה את דרכה בתחילה כחברה בבעלות משפחתית שייצרה ומכרה מנורות קשת פחמן, מנורות ליבון ומוצרים אחרים.

בשנת 1920, הם המציאו את מכונת הגילוח החשמלית הראשונה, ואחריה הגיעה סכין הגילוח החשמלי הראשון ב-1939.

מייבשי שיער של פיליפס

פיליפס היא חברה המתמחה במוצרי בריאות, סגנון חיים ותאורה. הן נמצאות בתעשייה למעלה מ-100 שנה והן אחת החברות הידועות בעולם.

מטה החברה נמצא באמסטרדם, הולנד והיא נוסדה על ידי ג'רארד פיליפס ואביו אנטון פיליפס. החברה גדלה באופן אקספוננציאלי מאז הוקמה, עם הכנסות של 21 מיליארד אירו (2016).

מייבשי שיער של פיליפס נועדו להקל על עיצוב השיער. הם משתמשים בטכנולוגיה קרמית כדי להתחמם במהירות ובאופן שווה. יש להם גם חיבור שונה לכל סוגי אורכי השיער, העוביים או המרקמים, כך שתוכל לקבל את הסגנון הרצוי לך בקלות.

מייבשי שיער של פיליפס מיועדים לצרכי האישה המודרנית. הם לא רק כלי לייבוש שיער אלא גם כלי עיצוב.

מייבשי השיער של פיליפס מספקים לנשים צדדיות וחופש לעצב את שיערן בכל דרך שהן רוצות בכל סביבה. מייבש שיער מקצועי של פיליפס הוא דוגמה מושלמת לגיוון ולחופש הזה, הוא תוכנן לשימוש בבית או בסלון, והוא חזק מספיק כדי לקצץ את זמן הייבוש בחצי.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים