מוצרי ספיגה למבוגרים

העדר שליטה בסוגרים עלול להתרחש בכל גיל ובעקבות שלל סיבות שונות על רקע שינויי גיל טבעיים או על רקע מחלה. ובכל זאת, פלח האוכלוסייה הנפוץ ביותר שימצא שימוש במוצרי ספיגה למבוגרים הוא אוכלוסיית הגיל השלישי.

מוצרי ספיגה רבים כולל חיתולים למבוגרים, מוצרי ספיגה חד פעמיים או רב פעמיים, עזרי הגיינה נוספים ואחרים מקלים רבות על התמודדות עם בריחת שתן ומתן מענה לסיטואציה רגישה וטבעית, על מנת להעניק תחושת ביטחון ונוחיות בקרב האוכלסייה המבוגרת.

בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ושיפור ניכר במוצרי הגיינה, על ידי שימוש ברכיבים איכותיים ניתן למצוא כיום מוצרי ספיגה שונים עבור שימושים שונים ונחוצים, בכדי להקל על השימוש היומימי.

אילו מוצרי ספיגה למבוגרים קיימים?

מדף מוצרי הספיגה למבוגרים מגוון ומאפשר פתרונות למצבים יומיומים בחיי מבוגרים פעילים ונידיים והן עבור מבוגרים בעלי מוגבליות.

מבין המוצרים הבולטים ביותר תמצאו תחתוני ספיגה במידות שונות שלא בולטים מתחת לבגדים, חיתולים למבוגרים בעלי רמות ספיגה שונות, חיתולי לילה, פדים לספיגת בריחת שתן, סדיניות ועוד מגוון מוצרי הגיינה ועזר משלימים.

שימוש במוצרי הספיגה השונים מקל באופן משמעותי ומעניק תחושת עצמאות בקרב מבוגרים רבים.

חברות רבות רואות את החשיבות במתן מגוון פתרונות שעונים על הצרכים השונים של כל אדם. כיום, אין ספק שכל אדם מבוגר ניצב בפני מדף מוצרים שופע במוצרי ספיגה מגוונים, מוצרי ספיגה שונים שמתאימים לשימוש יומיומי על מנת לספק חווית תפקוד מיטיבית ועד חיתולי לילה איכותיים שמעניקים שינה שלווה וללא דאגות.

תחתוני ספיגה

כיום ניתן למצוא חיתולים למבוגרים שלא מתפשרים על המראה ומספקים חוויה נעימה, קלילה ונוחה של תחתוני ספיגה שנלבשים ממש כמו תחתון רגיל, אינם בולטים מבעד למכנסיים ובעלי רמת ספיגה גבוהה. תחתונים אלו מתאימים למבוגרים עצמאיים וניידים בכוחות עצמם.

איך בוחרים את המוצר המתאים?

על מנת לשמור על שגרת היומיום וכן גם בכדי להגן על העור ולהפחית פריחות ושאר בעיות עור, רצוי להיוועץ בגורם רפואי מקצועי, במציאת הפתרון המתאים ביותר לרמת הספיגה הנדרשת ובהתאם לצרכים האישיים.

בחירת חיתולים למבוגרים תוך מתן תשומת לב לשתי נקודות עיקריות

על פי צורך ומידת העצמאות- אנשים מבוגרים שהם עצמאיים ופעילים יוכלו לצרוך מוצרי ספיגה סטדרנטים לספיגה מוגברת והחלפה עצמאית.

עבור מבוגרים בעלי מוגבלויות יהיה רצוי לצרוך חיתולים עם מדבקות בצידי החיתול וכושר ספיגה גבוהה.

נשים מבוגרות עצמאיות ומבוגרות למשל, אולי יעדיפו להשתמש בפדים לספיגת בריחת שתן במהלך היום וחיתול במהלך הלילה.

דגש נוסף הוא בבחירת חיתול מתאים ליום או ללילה, הרבה פעמים מבוגרים לאו דווקא יצטרכו חיתול במהלך היום אך כן ימצאו שימוש בחיתולי לילה מפאת קושי להתפנות לשירותים במהלך הלילה.

 

התאמה למידות הגוף– היקף המותניים ומשקל הגוף הם נתונים מספקים עבור מציאת מוצר ספיגה מתאים. מידה נכונה נחוצה לשם הנוחיות ומניעת דליפות ותפרחת חיתולים.

 

מוצרי ספיגה למבוגרים משיבים את תחושת השליטה והעצמאות לגוף

נושא בריחת השתן עלול להסב בושה, חוסר ביטחון ואיבוד העצמאות והשליטה בדבר הבסיסי מכל, הגוף ויכולתו לווסת ולשלוט בסוגרים.

מוצרי ספיגה נותנים מענה הגייני, מעשי ובאופן הרגיש ביותר לסיטואצית חיים טבעית זו, שעלולה לקרות בחלוף השנים ומפאת שינויים פיזיולוגיים או על רקע מחלות שונות.

זה הוא בהחלט שלב רגיש שדורש את רגישות בני המשפחה ובעלי המקצוע להתייחס לכך בהתאם, בכדי לספק חוויה בה כל מבוגר ירגיש שזה הוא מצב טבעי ואין בכך כל רע או בושה.

על ידי רכישת מוצר ספיגה מתאים בין אם זה טיטולים למבוגרים, פדים סופגים, תחתוני ספיגה, סדיניות וכד', ניתן להשיב את תחושת העצמאות והשליטה לחיי המבוגרים, לעלייה באיכות חייהם ושיפור ניכר וחיוני בהגיינה האישית.

 

 

 

 

 

 

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים