מה זה אומר גירעון קלורי?

מהו גירעון קלורי?

גירעון קלורי הוא כמות האנרגיה שהגוף שלך צריך כדי לשמור על תפקודים יומיומיים וכדי לשמור אותך בחיים. זה מחושב על ידי הפחתת מספר הקלוריות שאתה אוכל ממספר הקלוריות שהגוף שלך צריך.

גוף האדם יכול לשרוד שבועות ללא מזון, אך הוא אינו יכול לשרוד ללא מים יותר מכמה ימים. על מנת לתפקד כראוי, גוף האדם דורש כמות מסוימת של קלוריות בכל יום על מנת לשמור על תפקודי הגוף התקינים שלו. אלה נקראים קצב חילוף החומרים הבסיסי (BMR) או קצב חילוף החומרים במנוחה (RMR).

גירעון קלורי הוא כמות הקלוריות שאתה צורך ביום, פחות כמות הקלוריות שהגוף שלך צריך כדי לתפקד.

ניתן להשיג גירעון קלורי באמצעות אכילה פחותה או פעילות גופנית יותר. זה יביא לירידה במשקל, ואם נעשה מספיק זמן, לשמור על המשקל.

גירעון קלורי הוא דרך לרדת במשקל על ידי צריכת פחות קלוריות ממה שהגוף שלך צריך כדי לתפקד. ניתן להשיג זאת על ידי אכילה פחותה או פעילות גופנית יותר. כאשר אתה אוכל פחות, הגוף שלך ישתמש בשומן מאוחסן כדלק לאנרגיה. כאשר אתה מתאמן יותר, הגוף שלך ישרוף שומן מאוחסן כדלק לאנרגיה תוך כדי שריפת מסת שריר שהוא לא צריך כשהוא במנוחה.

אם נעשה מספיק זמן, תהליך זה יכול להוביל למצב של שמירה על המשקל שבו אתה כבר לא יורד במשקל אבל גם לא מעלה.

מהו גירעון קלורי?

גירעון קלורי הוא מצב בו הגוף שלך צורך יותר קלוריות ממה שהוא שורף. כאשר הגוף נכנס לגירעון קלורי, הוא יתחיל לשרוף שומן לאנרגיה.

ישנן סיבות רבות לכך שאנשים עושים דיאטה ויש להם גירעון קלורי. חלק מהסיבות הללו כוללות:

-להרזות

-כדי לשמור על המשקל

-להעלות במשקל

גירעון קלורי הוא ההבדל בין מספר הקלוריות שאתה צורך למספר הקלוריות שהגוף שלך צריך.

גירעון קלורי הוא מצב בו הגוף שלך צורך יותר אנרגיה ממה שהוא מייצר על ידי שריפת מאגרי שומן, גליקוגן וחלבונים. ניתן להשיג זאת על ידי אכילת פחות מזון או פעילות גופנית יותר.

זה יביא לירידה במשקל כתוצאה מאיבוד מסת שומן.

לכמה גירעון קלורי אני צריך לשאוף לבד?

גירעון קלורי הוא כמות הקלוריות שאתה שורף ביום מאשר כמות הקלוריות שאתה אוכל. זה אומר שאם אתה אוכל 2000 קלוריות ושורף 2500, הגירעון הקלורי שלך הוא 500.

הרעיון מאחורי גירעון קלורי הוא שכאשר הגוף שלך שורף יותר קלוריות ממה שהוא צורך, הוא יתחיל להשתמש בשומן כמקור הדלק העיקרי שלו במקום בפחמימות. זה יוביל לירידה במשקל לאורך זמן כל עוד הגירעון הקלורי נשאר קבוע.

גירעון קלורי הוא כמות הקלוריות שאתה אוכל ביום, פחות מספר הקלוריות שאתה שורף.

הגוף דורש כמות מסוימת של אנרגיה כדי לשמור על הפונקציות הבסיסיות שלו, כמו נשימה ושאיבת דם. אם אתה אוכל יותר ממה שהגוף שלך צריך, זה נקרא אכילת יתר. לעומת זאת, אם אתה אוכל פחות ממה שהגוף שלך צריך, זה נקרא להיות בגירעון קלורי. אדם שאוכל יותר מדי יעלה במשקל ואדם שנמצא בגירעון קלורי יירד במשקל.

הירידה במשקל של אדם תלויה הן בכמה קלוריות הוא צורך והן בכמה הוא שורף בפעילות גופנית.

האם אני יכול לאכול מעט מדי עם גירעון?

ג'יראון הוא תוסף מזון המכיל את התמצית של צמח הג'יראון. Gireon היא נוסחת פטנט שפותחה על מנת להפחית תיאבון ולרדת במשקל.

אפשר לאכול יותר מדי עם ג'יראון. המינון המומלץ עבור פורמולה זו הוא כמוסה אחת הנלקחת שלוש פעמים ביום, כלומר ניתן ליטול עד שש כמוסות ביום. אכילה מרובה תוביל לתופעות לוואי כמו שלשולים, בחילות, הקאות, כאבי ראש וסחרחורת.
על מנת לבדוק מידע אודות מה זה אומר גירעון קלורי? ניתן לבקר באתר thebodyfitgymbuddy.com

המפתח לירידה במשקל הוא לאכול פחות ולנוע יותר. אבל כמה פחות? ומהם הסיכונים באכילת מעט מדי?

גירעון קלורי הוא ההבדל בין מספר הקלוריות שאתה אוכל למספר הקלוריות שאתה שורף. אתה יכול לחשב את צרכי הקלוריות שלך על ידי הכפלת משקל הגוף שלך בקילוגרמים ב-10, ולאחר מכן הוספת 500-1000 קלוריות לרמת הפעילות שלך.

גירעון קלורי זה לא דבר רע, רק שצריך להיזהר לא לאכול מעט מדי קלוריות.

ישנם מצבים שבהם אולי עדיף לא לאכול פחות מ-1000 קלוריות ביום: אם יש לך מצב רפואי או אם יש סיכונים בריאותיים אחרים.

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון שחלק מהאנשים זקוקים ליותר מ-1000 קלוריות ביום על מנת לשמור על משקלם.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

איך אפשר למנוע טרמיטים בבית

 טרמיטים הם אחד מהמזיקים הנפוצים ביותר אשר עלולים לגרום לנזק משמעותי בבית. טרמיטים ניזונים מעץ ומוצרים המבוססים על תאית, ואם הם לא מזוהים בזמן, הם